HF625/08-100M
3M3M
HF625/08-100M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HF625/08-100M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CBL RIBN 8COND 0.039 GRAY 98.4'
Fitxak: HF625/08-100M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
HF625/08-100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HF625/08-100M fabrikatzailea 3M
deskribapena CBL RIBN 8COND 0.039 GRAY 98.4' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1933 pcs Datuen fitxa HF625/08-100M.pdf
Wire Gauge 28 AWG Tentsioa 300V
estali Unshielded Series HF625
Zinta zinta 0.315" (8.00mm) Zinta lodiera 0.035" (0.89mm)
balorazio UL Style 21682 Pitch 0.039" (1.00mm)
Beste izenak HF08S-30 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Zuzendarien kopurua 8 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 98.4' (30.00m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Jacket kolorea Gray Txaketa (isolamendua) materiala Polyolefin (PO)
Isolamenduaren erresistentzia - Lehen Zuzendari Mark Red
Ezaugarriak Zippable Deskribapen zehatza Flat Ribbon Cable Gray 8 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 98.4' (30.00m)
Zuzendaria Strand 7 Strands / 36 AWG Zuzendaria Materiala Copper, Tinned