HF625/06-100M
3M3M
HF625/06-100M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HF625/06-100M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CBL RIBN 6COND 0.039 GRY 164.04'
Fitxak: HF625/06-100M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
HF625/06-100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HF625/06-100M fabrikatzailea 3M
deskribapena CBL RIBN 6COND 0.039 GRY 164.04' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2036 pcs Datuen fitxa HF625/06-100M.pdf
Wire Gauge 28 AWG Tentsioa 300V
estali Unshielded Series HF625
Zinta zinta 0.236" (6.00mm) Zinta lodiera 0.035" (0.89mm)
balorazio UL Style 21682 Pitch 0.039" (1.00mm)
Beste izenak HF06S-50 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Zuzendarien kopurua 6 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 164.0' (50.00m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Jacket kolorea Gray Txaketa (isolamendua) materiala Polyolefin (PO)
Isolamenduaren erresistentzia - Lehen Zuzendari Mark Red
Ezaugarriak Zippable Deskribapen zehatza Flat Ribbon Cable Gray 6 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 164.0' (50.00m)
Zuzendaria Strand 7 Strands / 36 AWG Zuzendaria Materiala Copper, Tinned