HD2380-2.500"-500
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HD2380-2.500"-500
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE MASK TAN 2 1/2" DIA 500/RL
Fitxak: HD2380-2.500"-500.pdf
  • Mezua
HD2380-2.500"-500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HD2380-2.500"-500 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE MASK TAN 2 1/2" DIA 500/RL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2335 pcs Datuen fitxa HD2380-2.500"-500.pdf
Zabalera 2.50" (63.50mm) 2 1/2" dia Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Tenperatura barrutia 325°F (163°C) Max