HD2380-2.250"-500
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HD2380-2.250"-500
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE MASK TAN 2 1/4" DIA 500/RL
Fitxak: HD2380-2.250"-500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
HD2380-2.250"-500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HD2380-2.250"-500 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE MASK TAN 2 1/4" DIA 500/RL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2870 pcs Datuen fitxa HD2380-2.250"-500.pdf
Zabalera 2.25" (57.15mm) 2 1/4" dia Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Tenperatura barrutia 325°F (163°C) Max