CP2-SB110-G1-FJ
3M3M
CP2-SB110-G1-FJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP2-SB110-G1-FJ
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET TYPE B 110POS RA
Fitxak: CP2-SB110-G1-FJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1120 pcs
  • Mezua
CP2-SB110-G1-FJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP2-SB110-G1-FJ fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET TYPE B 110POS RA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22832 pcs Datuen fitxa CP2-SB110-G1-FJ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Press-Fit
Series MetPak™ CP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 5111990561
CP2SB110G1FJ
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 5
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 110
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Upper Shield
Deskribapen zehatza 110 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)