CP2-SB095-G1-FJ
3M3M
CP2-SB095-G1-FJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP2-SB095-G1-FJ
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT TYP-B 95POS R/A
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1344 pcs
  • Mezua
CP2-SB095-G1-FJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP2-SB095-G1-FJ fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN RCPT TYP-B 95POS R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25304 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Press-Fit
Series MetPak™ CP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 0-00-51119-90559-5
CP2SB095G1FJ
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 5
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 95
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Upper Shield
Deskribapen zehatza 95 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)