88T-0.75X36
3M3M
88T-0.75X36 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 88T-0.75X36
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE ELECTRICAL BLK 3/4"X 12YDS
Fitxak: 88T-0.75X36.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
88T-0.75X36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 88T-0.75X36 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE ELECTRICAL BLK 3/4"X 12YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28431 pcs Datuen fitxa 88T-0.75X36.pdf
Zabalera 0.75" (19.05mm) 3/4" Usage General Purpose
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0085" (8.5 mils, 0.216mm) Tenperatura barrutia 176°F (80°C)
Zinta mota Electrical Apal Life Start -
Apalategia - Series Scotch® 88T
Packaging Roll Beste izenak 00051138708788
3M160782
88T-0.75X36-ND
88T0.75X36
Luzera 36' (11.0m) 12 yds Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore Black Babeskopia, Garraiolaria PVC (Poly Vinyl Chloride)
Atxikidura -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3M 40 8
3M 40 8" X 72YD
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE ANTISTATIC CLEAR 8"X 72YDS
Stockean: 273 pcs
Deskarga: 3M 40 8" X 72YD.pdf
RFQ
3M F9460PC 1.375
3M F9460PC 1.375" X 60YD
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE ADHSV TRNSFR 1 3/8"X 60YD
Stockean: 1070 pcs
Deskarga: 3M F9460PC 1.375" X 60YD.pdf
RFQ
3/4-5-431
3/4-5-431
fabrikatzaileak: 3M (TC)
deskribapena: TAPE ALUMINUM FOIL 3/4" X 5YD
Stockean: 7462 pcs
Deskarga: 3/4-5-431.pdf
88T-1X36
88T-1X36
deskribapena: TAPE ELECTRICAL BLACK 1"X 12YDS
Deskarga: 88T-1X36.pdf
72814 LGT SLATE METAL 3/4
72814 LGT SLATE METAL 3/4"X150'
deskribapena: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Deskarga: 72814 LGT SLATE METAL 3/4"X150'.pdf
3M 5952 0.75
3M 5952 0.75" X 6"-15
deskribapena: TAPE DBL COAT BLK 3/4"X 6" 15/PK
Deskarga: 3M 5952 0.75" X 6"-15.pdf
3M 7419 0.5" X 8"-250
deskribapena: TAPE FILM AMBER 1/2"X 8" 250/RL
Stockean: 509 pcs
Deskarga: 3M 7419 0.5" X 8"-250.pdf
3M 1205 7" X 36YD
deskribapena: TAPE ELECTRICAL AMBER 7"X 36YDS
Stockean: 267 pcs
Deskarga: 3M 1205 7" X 36YD.pdf