35-50-3903-WHITE
3M3M
35-50-3903-WHITE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35-50-3903-WHITE
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DUCT CLOTH WHITE 35"X 50YDS
Fitxak: 35-50-3903-WHITE.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 500 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 500 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
35-50-3903-WHITEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35-50-3903-WHITE fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DUCT CLOTH WHITE 35"X 50YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 500 pcs Datuen fitxa 35-50-3903-WHITE.pdf
Zabalera 35.00" (889.00mm) Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C) Max
Zinta mota Duct Cloth Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 18 Months Series 3903
Luzera 150' (45.7m) 50 yds Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore White Babeskopia, Garraiolaria Vinyl
Atxikidura Rubber
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
35-406-BU
35-406-BU
fabrikatzaileak: GC Electronics
deskribapena: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Stockean: 14269 pcs
Deskarga: 35-406-BU.pdf
RFQ
35-7B-2-5-3
35-7B-2-5-3
fabrikatzaileak: Birtcher / Pentair
deskribapena: PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2.5"