35-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35-50-3903-BLACK
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DUCT CLOTH BLACK 35"X 50YDS
Fitxak: 35-50-3903-BLACK.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 438 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 438 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
35-50-3903-BLACKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35-50-3903-BLACK fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DUCT CLOTH BLACK 35"X 50YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 438 pcs Datuen fitxa 35-50-3903-BLACK.pdf
Zabalera 35.00" (889.00mm) Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C) Max
Zinta mota Duct Cloth Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 18 Months Series 3903
Luzera 150' (45.7m) 50 yds Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore Black Babeskopia, Garraiolaria Vinyl
Atxikidura Rubber
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
35-432
fabrikatzaileak: GC Electronics
deskribapena: SWITCH PUSH SPST-NC 6A 125V
Stockean: 5356 pcs
Deskarga: 35-432.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: 3M ADFLO TURBO ASSEMBLY
Stockean: 111 pcs
Deskarga:
RFQ
35-50-3903-BLUE
35-50-3903-BLUE
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DUCT CLOTH BLUE 35"X 50YDS
Stockean: 543 pcs
Deskarga: 35-50-3903-BLUE.pdf
35-3429-BU
35-3429-BU
deskribapena: SWITCH PUSH SPST-NC 15A 125V
Stockean: 11951 pcs
Deskarga: 35-3429-BU.pdf
fabrikatzaileak: Aries Electronics, Inc.
deskribapena: CONN SOCKET SIP 35POS TIN
Deskarga:
Stockean: 98 pcs
Deskarga: 35-5401-01.pdf
deskribapena: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Deskarga: 35-406-BU.pdf
35-430
deskribapena: SWITCH PUSH SPST-NO 6A 125V