880-24MMX55M
3M3M
880-24MMX55M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 880-24MMX55M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE FILAMENT CLR 15/16"X 60YDS
Fitxak: 880-24MMX55M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
880-24MMX55Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 880-24MMX55M fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE FILAMENT CLR 15/16"X 60YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3008 pcs Datuen fitxa 880-24MMX55M.pdf
Zabalera 0.94" (24.00mm) 15/16" Usage General Purpose
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0077" (7.7 mils, 0.196mm) Tenperatura barrutia -
Zinta mota Filament Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 18 Months Series Scotch® 880
Packaging Roll Beste izenak 00021200398278
3M160765
880-24MMX55M-ND
88024MMX55M
Luzera 180' (55.0m) 60 yds Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore Clear Babeskopia, Garraiolaria Scotchpro™ Film
Atxikidura Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Preci-Dip
deskribapena: CONN HDR 3POS 2MM T/H
Stockean: 1099453 pcs
Deskarga: 880-70-003-10-001101.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Preci-Dip
deskribapena: CONN HDR 4POS 2MM T/H
Stockean: 790883 pcs
Deskarga: 880-70-004-10-001101.pdf
RFQ
880-18MMX55M
880-18MMX55M
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE FILAMENT CLEAR 0.71"X 60YDS
Deskarga: 880-18MMX55M.pdf
880-06/006
880-06/006
fabrikatzaileak: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
deskribapena: CONN HDR 2POS 2MM T/H R/A
deskribapena: CONN HDR 4POS 2MM T/H R/A
deskribapena: CONN HDR 3POS 2MM T/H R/A
deskribapena: CONN HDR 2POS 2MM T/H