880-18MMX55M
3M3M
880-18MMX55M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 880-18MMX55M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE FILAMENT CLEAR 0.71"X 60YDS
Fitxak: 880-18MMX55M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
880-18MMX55Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 880-18MMX55M fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE FILAMENT CLEAR 0.71"X 60YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3932 pcs Datuen fitxa 880-18MMX55M.pdf
Zabalera 0.71" (18.00mm) Usage General Purpose
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0077" (7.7 mils, 0.196mm) Tenperatura barrutia -
Zinta mota Filament Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 18 Months Series Scotch® 880
Packaging Roll Beste izenak 00021200398445
3M160764
880-18MMX55M-ND
88018MMX55M
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Luzera 180' (55.0m) 60 yds
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kolore Clear
Babeskopia, Garraiolaria Scotchpro™ Film Atxikidura Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Preci-Dip
deskribapena: CONN HDR 2POS 2MM T/H R/A
Stockean: 970505 pcs
Deskarga: 880-70-002-20-001101.pdf
RFQ
880-03/005
880-03/005
fabrikatzaileak: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Stockean: 3035 pcs
Deskarga: 880-03/005.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Preci-Dip
deskribapena: CONN HDR 4POS 2MM T/H
deskribapena: CONN HDR 2POS 2MM T/H
deskribapena: CONN HDR 3POS 2MM T/H
deskribapena: CONN HDR 3POS 2MM T/H R/A