71F-250-32
3M3M
71F-250-32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 71F-250-32
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Fitxak: 71F-250-32.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
71F-250-32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 71F-250-32 fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 620753 pcs Datuen fitxa 71F-250-32.pdf
Wire Gauge 18-22 AWG Bukaera Crimp
Terminal mota Standard Tabaren zabalera 0.250" (6.35mm)
Tab Loditasuna 0.032" (0.81mm) Tabaren luzera -
Series - Packaging Bulk
Beste izenak 00054007291749
3M157385
71F-250-32-ND
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 0.660" (16.76mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamenduaren diametroa -
Isolamendua Non-Insulated Generoa Female
Ezaugarriak Butted Seam Deskribapen zehatza 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated