71F-187-20
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 71F-187-20
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Fitxak: 71F-187-20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
71F-187-20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 71F-187-20 fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 536082 pcs Datuen fitxa 71F-187-20.pdf
Wire Gauge 18-22 AWG Bukaera Crimp
Terminal mota Standard Tabaren zabalera 0.187" (4.75mm)
Tab Loditasuna 0.020" (0.51mm) Tabaren luzera -
Series - Packaging Bulk
Beste izenak 00054007301295
3M156152
71F-187-20-ND
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 0.580" (14.73mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamenduaren diametroa -
Isolamendua Non-Insulated Generoa Female
Ezaugarriak Butted Seam Deskribapen zehatza 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated