710-BLACK-24"X30'
3M3M
710-BLACK-24
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 710-BLACK-24"X30'
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE COARSE TREAD BLK 24"X 10YDS
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 145 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 145 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
710-BLACK-24"X30'ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 710-BLACK-24"X30' fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE COARSE TREAD BLK 24"X 10YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 145 pcs Datuen fitxa
Zabalera 24.00" (609.60mm) Usage Slip Resistance
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera - Tenperatura barrutia -
Zinta mota Coarse Tread Apal Life Start -
Apalategia - Series Safety-Walk™ 700
Packaging Roll Beste izenak 00048011347349
Luzera 30' (9.1m) 10 yds Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore Black Babeskopia, Garraiolaria -
Atxikidura -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: CNC Tech
deskribapena: IEEE 1284 EXTENSION CABLE
Stockean: 6811 pcs
Deskarga:
RFQ
710/100
710/100
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN WIRE PIN TERM 8AWG