710-BLACK-18"X30'
3M3M
710-BLACK-18
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 710-BLACK-18"X30'
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE COARSE TREAD BLK 18"X 10YDS
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 292 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 292 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
710-BLACK-18"X30'ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 710-BLACK-18"X30' fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE COARSE TREAD BLK 18"X 10YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 292 pcs Datuen fitxa
Zabalera 18.00" (457.20mm) Usage Slip Resistance
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera - Tenperatura barrutia -
Zinta mota Coarse Tread Apal Life Start -
Apalategia - Series Safety-Walk™ 700
Packaging Roll Beste izenak 00048011347332
Luzera 30' (9.1m) 10 yds Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore Black Babeskopia, Garraiolaria -
Atxikidura -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
710/07
710/07
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN WIRE PIN TERM 20AWG
Stockean: 1791 pcs
Deskarga: 710/07.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN WIRE PIN TERM 8AWG