3M 301+ CIRCLE-0.563"-2000
3M3M
3M 301+ CIRCLE-0.563
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3M 301+ CIRCLE-0.563"-2000
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE MASK YLW 9/16" DIA 2000/RL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
3M 301+ CIRCLE-0.563"-2000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3M 301+ CIRCLE-0.563"-2000 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE MASK YLW 9/16" DIA 2000/RL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6420 pcs Datuen fitxa
Zabalera 0.56" (14.30mm) 9/16" dia Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0063" (6.3 mils, 0.160mm) Tenperatura barrutia 225°F (107°C) Max