3M 301+ CIRCLE-0.313"-2000
3M3M
3M 301+ CIRCLE-0.313
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3M 301+ CIRCLE-0.313"-2000
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE MASK YLW 5/16" DIA 2000/RL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
3M 301+ CIRCLE-0.313"-2000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3M 301+ CIRCLE-0.313"-2000 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE MASK YLW 5/16" DIA 2000/RL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6841 pcs Datuen fitxa
Zabalera 0.31" (7.87mm) 5/16" dia Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0063" (6.3 mils, 0.160mm) Tenperatura barrutia 225°F (107°C) Max
Zinta mota Masking Apal Life Start -
Apalategia - Series 301+
Beste izenak 3M 301+ CIRCLE-0.313"-2000-ND
3M301+CIRCLE-0.313"-2000
Luzera -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kolore Yellow
Babeskopia, Garraiolaria Crepe Paper Atxikidura Rubber
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3M 301+ 9
3M 301+ 9" X 9.25"-25
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE MASK YLW 9"X 9 1/4" 25/RL
Stockean: 3926 pcs
Deskarga:
RFQ
3M 301+ CIRCLE-0.625
3M 301+ CIRCLE-0.625"-2000
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE MASK YLW 5/8" DIA 2000/RL
Stockean: 4843 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: TAPE MASK YLW 3/16" DIA 2000/RL
3M 301+ 9.25
3M 301+ 9.25" X 9.25"-25