1.375-5-RP32
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.375-5-RP32
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DBL COATED GRY 1 3/8"X 5YDS
Fitxak: 1.375-5-RP32.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
1.375-5-RP32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.375-5-RP32 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DBL COATED GRY 1 3/8"X 5YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3931 pcs Datuen fitxa 1.375-5-RP32.pdf
Zabalera 1.38" (34.93mm) 1 3/8" Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0320" (32.0 mils, 0.813mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C) Max