1.375-5-RP25
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.375-5-RP25
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DBL COATED GRY 1 3/8"X 5YDS
Fitxak: 1.375-5-RP25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
1.375-5-RP25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.375-5-RP25 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DBL COATED GRY 1 3/8"X 5YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3663 pcs Datuen fitxa 1.375-5-RP25.pdf
Zabalera 1.38" (34.93mm) 1 3/8" Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C) Max