1.5KA8.2HE3/51
Vishay Semiconductor Diodes Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KA8.2HE3/51
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 1500W 1.5KA
Fitxak: 1.5KA8.2HE3/51.pdf
  • Mezua
1.5KA8.2HE3/51ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KA8.2HE3/51 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 1500W 1.5KA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7042 pcs Datuen fitxa 1.5KA8.2HE3/51.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 7.38V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 6.63V Tentsioa - Tasa 1.5KA
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 120A
polarizazio DO-201AA, DO-27, Axial Beste izenak 1.5KA8.2HE3/51GI
1.5KA8.2HE3/51GI-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 185°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
deskribapena TVS DIODE 1500W 1.5KA Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.5V