1.5KA7.5HE3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5KA7.5HE3/54 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KA7.5HE3/54
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 6.05VWM 11.7VC 1.5KA
Fitxak: 1.5KA7.5HE3/54.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1400 pcs
  • Mezua
1.5KA7.5HE3/54ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KA7.5HE3/54 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 6.05VWM 11.7VC 1.5KA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 231286 pcs Datuen fitxa 1.5KA7.5HE3/54.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 6.75V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 6.05V Tentsioa - Tasa 1.5KA
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 128A
polarizazio DO-201AA, DO-27, Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 185°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1.5KA7.5HE3/54 deskribapena TVS DIODE 6.05VWM 11.7VC 1.5KA
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.7V Edukiera @ maiztasuna -