AS13985H28-T
amsams
AS13985H28-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS13985H28-T
Fabrikatzaileak / Marka: ams
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
Fitxak: AS13985H28-T.pdf
  • Mezua
AS13985H28-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS13985H28-T fabrikatzailea ams
deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3058 pcs Datuen fitxa AS13985H28-T.pdf
Tentsio askea (Max) 0.1V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 176970119
AS13985H-28-T
AS13985H-28-T-ND
AS13985H-28-TTR
AS13985H-28-TTR-ND
AS13985H28-TTR
AS13985H28T
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 250µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 130µA Uneko - Irteera 150mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AS13AB
AS13AB
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 28V