AS1367-BTDT-33
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS1367-BTDT-33
Fabrikatzaileak / Marka: ams
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8TDFN
Fitxak: AS1367-BTDT-33.pdf
  • Mezua
AS1367-BTDT-33ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS1367-BTDT-33 fabrikatzailea ams
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3959 pcs Datuen fitxa AS1367-BTDT-33.pdf
Tentsio askea (Max) 0.2V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-TDFN (2x2) Series -
Pakete / kasua 8-UFDFN Exposed Pad PSRR 75dB ~ 52dB (1kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AS1367-BTDT-33-ND
AS1367-BTDT-33TR
AS1367BTDT33
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 8-TDFN (2x2) Uneko - Hornikuntza (Max) 30µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 16µA Uneko - Irteera 150mA