AS1364-BTDT-33
amsams
AS1364-BTDT-33 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS1364-BTDT-33
Fabrikatzaileak / Marka: ams
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1A 8TDFN
Fitxak: AS1364-BTDT-33.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
AS1364-BTDT-33ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS1364-BTDT-33 fabrikatzailea ams
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1A 8TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46489 pcs Datuen fitxa AS1364-BTDT-33.pdf
Tentsio askea (Max) 0.32V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-TDFN (3x3) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-WDFN Exposed Pad PSRR 78dB ~ 46dB (1kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AS1364-BTDT-33CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A 8-TDFN (3x3) Uneko - Hornikuntza (Max) 200µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA Uneko - Irteera 1A