AS1362-BTTT-15
amsams
ams
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS1362-BTTT-15
Fabrikatzaileak / Marka: ams
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 1.5V 300MA TSOT23-6
Fitxak: AS1362-BTTT-15.pdf
  • Mezua
AS1362-BTTT-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS1362-BTTT-15 fabrikatzailea ams
deskribapena IC REG LIN 1.5V 300MA TSOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3162 pcs Datuen fitxa AS1362-BTTT-15.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-6 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 PSRR 92dB ~ 62dB (1kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AS1362-BTTT-15-ND
AS1362-BTTT-15TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA TSOT-23-6 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 90µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable, Power Good