AS1360-18-T
amsams
ams
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS1360-18-T
Fabrikatzaileak / Marka: ams
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 110MA SOT23-3
Fitxak: AS1360-18-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
AS1360-18-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS1360-18-T fabrikatzailea ams
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 110MA SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53136 pcs Datuen fitxa AS1360-18-T.pdf
Tentsio askea (Max) 0.3V @ 20mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Short Circuit Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AS1360-18-TCT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 110mA SOT-23-3 Uneko - Hornikuntza (Max) 3µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1.5µA Uneko - Irteera 110mA