AS1359-BTTT-31
amsams
AS1359-BTTT-31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS1359-BTTT-31
Fabrikatzaileak / Marka: ams
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 3.1V 300MA TSOT23-5
Fitxak: AS1359-BTTT-31.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AS1359-BTTT-31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS1359-BTTT-31 fabrikatzailea ams
deskribapena IC REG LIN 3.1V 300MA TSOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64678 pcs Datuen fitxa AS1359-BTTT-31.pdf
Tentsio askea (Max) 0.2V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.1V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 92dB ~ 62dB (1kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AS1359-BTTT-31DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 300mA TSOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 90µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable