AS1358-BTTT-15
amsams
AS1358-BTTT-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS1358-BTTT-15
Fabrikatzaileak / Marka: ams
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 1.5V 150MA TSOT23-5
Fitxak: AS1358-BTTT-15.pdf
  • Mezua
AS1358-BTTT-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS1358-BTTT-15 fabrikatzailea ams
deskribapena IC REG LIN 1.5V 150MA TSOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4535 pcs Datuen fitxa AS1358-BTTT-15.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 92dB ~ 62dB (1kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 176640092
AS1358-BTTT-15-ND
AS1358-BTTT-15TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA TSOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 90µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AS1357
AS1357
fabrikatzaileak: ams
deskribapena: IC REG LINEAR 1.8V 200MA 12QFN