AS1324-BTTT-12
amsams
AS1324-BTTT-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS1324-BTTT-12
Fabrikatzaileak / Marka: ams
Produktuaren Deskribapena IC REG BCK 1.2V 0.6A SYNC TSOT23
Fitxak: AS1324-BTTT-12.pdf
  • Mezua
AS1324-BTTT-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS1324-BTTT-12 fabrikatzailea ams
deskribapena IC REG BCK 1.2V 0.6A SYNC TSOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4162 pcs Datuen fitxa AS1324-BTTT-12.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.2V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 2.7V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 174760020
AS1324-BTTT-12TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 1.5MHz