AS1154-BSOT
amsams
ams
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS1154-BSOT
Fabrikatzaileak / Marka: ams
Produktuaren Deskribapena IC LVDS DRIVER DUAL 8-SOIC
Fitxak: AS1154-BSOT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
AS1154-BSOTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS1154-BSOT fabrikatzailea ams
deskribapena IC LVDS DRIVER DUAL 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74970 pcs Datuen fitxa AS1154-BSOT.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.6 V Mota Driver
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
protokoloa LVDS Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C