Z8PE002SZ010SC00TR
ZilogZilog
Zilog
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8PE002SZ010SC00TR
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 512B OTP 18SOIC
Fitxak: 1.Z8PE002SZ010SC00TR.pdf2.Z8PE002SZ010SC00TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Z8PE002SZ010SC00TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8PE002SZ010SC00TR fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 4909 pcs Datuen fitxa 1.Z8PE002SZ010SC00TR.pdf2.Z8PE002SZ010SC00TR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Abiadura 10MHz
Series Z8® Plus RAM tamaina 64 x 8
Programaren memoria mota OTP Programaren Memoria Tamaina 512B (512 x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Beste izenak Z8PE002SZ010SC00T
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 14 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP Datuen bihurgailuak -