Z8F6422AR020SC2104
ZilogZilog
Zilog
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F6422AR020SC2104
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
Fitxak: Z8F6422AR020SC2104.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Z8F6422AR020SC2104ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F6422AR020SC2104 fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 4289 pcs Datuen fitxa Z8F6422AR020SC2104.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® XP® RAM tamaina 4K x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 64KB (64K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Pakete / kasua 64-LQFP Beste izenak 269-3641
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 46 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH Datuen bihurgailuak A/D 12x10b