Z8F6082AT024XK2246
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F6082AT024XK2246
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 60KB FLASH 80LQFP
Fitxak: 1.Z8F6082AT024XK2246.pdf2.Z8F6082AT024XK2246.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
480 pcs
  • Mezua
Z8F6082AT024XK2246ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F6082AT024XK2246 fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MCU 8BIT 60KB FLASH 80LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29548 pcs Datuen fitxa 1.Z8F6082AT024XK2246.pdf2.Z8F6082AT024XK2246.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 80-LQFP
Abiadura 24MHz Series Z8 Encore! XP®
RAM tamaina 3.75K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 60KB (60K x 8) periferikoak DMA, LCD, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 80-LQFP
Beste izenak 269-4962 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 67
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza eZ8 Z8 Encore! XP® Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 60KB (60K x 8) FLASH 80-LQFP