Z8F2421PM020EC
ZilogZilog
Z8F2421PM020EC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F2421PM020EC
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40DIP
Fitxak: Z8F2421PM020EC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Z8F2421PM020ECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F2421PM020EC fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 6188 pcs Datuen fitxa Z8F2421PM020EC.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® XP® RAM tamaina 2K x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 24KB (24K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Pakete / kasua 40-DIP (0.620", 15.75mm) Beste izenak 269-3265
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA)
I / O kopurua 29 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH Datuen bihurgailuak A/D 8x10b