Z8F1621VN020SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F1621VN020SC
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC
Fitxak: Z8F1621VN020SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Z8F1621VN020SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F1621VN020SC fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 5104 pcs Datuen fitxa Z8F1621VN020SC.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® XP® RAM tamaina 2K x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 16KB (16K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Pakete / kasua 44-LCC (J-Lead) Beste izenak 269-3258
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 31 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH Datuen bihurgailuak A/D 8x10b