Z8F1602AR020SC00TR
ZilogZilog
Zilog
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F1602AR020SC00TR
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64LQFP
Fitxak: 1.Z8F1602AR020SC00TR.pdf2.Z8F1602AR020SC00TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Z8F1602AR020SC00TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F1602AR020SC00TR fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 3005 pcs Datuen fitxa 1.Z8F1602AR020SC00TR.pdf2.Z8F1602AR020SC00TR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® RAM tamaina 2K x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 16KB (16K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 64-LQFP Beste izenak Z8F1602AR020SC00T
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 46 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH Datuen bihurgailuak A/D 12x10b