Z8F1601AN020EC
ZilogZilog
Z8F1601AN020EC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F1601AN020EC
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP
Fitxak: 1.Z8F1601AN020EC.pdf2.Z8F1601AN020EC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Z8F1601AN020ECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F1601AN020EC fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 6203 pcs Datuen fitxa 1.Z8F1601AN020EC.pdf2.Z8F1601AN020EC.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-QFP (10x10)
Abiadura 20MHz Series Encore!®
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 16KB (16K x 8) periferikoak Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-LQFP
Beste izenak 269-3192 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA) I / O kopurua 31
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 44-QFP (10x10)