Z8F0880PJ020EG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F0880PJ020EG
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Fitxak: 1.Z8F0880PJ020EG.pdf2.Z8F0880PJ020EG.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
345 pcs
  • Mezua
Z8F0880PJ020EGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F0880PJ020EG fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 33578 pcs Datuen fitxa 1.Z8F0880PJ020EG.pdf2.Z8F0880PJ020EG.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® XP® RAM tamaina 2K x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 8KB (8K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Packaging Tube
Pakete / kasua 28-DIP (0.600", 15.24mm) Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA) I / O kopurua 23
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH