Z8F0831SH020EG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F0831SH020EG
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC
Fitxak: 1.Z8F0831SH020EG.pdf2.Z8F0831SH020EG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
722 pcs
  • Mezua
Z8F0831SH020EGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F0831SH020EG fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72693 pcs Datuen fitxa 1.Z8F0831SH020EG.pdf2.Z8F0831SH020EG.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® RAM tamaina 256 x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 8KB (8K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA) I / O kopurua 17
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH