Z8F082ASB020SG
ZilogZilog
Zilog
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F082ASB020SG
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Fitxak: 1.Z8F082ASB020SG.pdf2.Z8F082ASB020SG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
96 pcs
192 pcs
  • Mezua
Z8F082ASB020SGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F082ASB020SG fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31408 pcs Datuen fitxa 1.Z8F082ASB020SG.pdf2.Z8F082ASB020SG.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® XP® RAM tamaina 1K x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 8KB (8K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 269-3736
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 6 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH Datuen bihurgailuak A/D 4x10b