Z8F082APJ020SG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F082APJ020SG
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Fitxak: 1.Z8F082APJ020SG.pdf2.Z8F082APJ020SG.pdf
  • Mezua
Z8F082APJ020SGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F082APJ020SG fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3924 pcs Datuen fitxa 1.Z8F082APJ020SG.pdf2.Z8F082APJ020SG.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® XP® RAM tamaina 1K x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 8KB (8K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Packaging Tube
Pakete / kasua 28-DIP (0.600", 15.24mm) Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) I / O kopurua 23
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH