Z8F0821PH020EC
ZilogZilog
Z8F0821PH020EC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F0821PH020EC
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20DIP
Fitxak: Z8F0821PH020EC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Z8F0821PH020ECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F0821PH020EC fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 4239 pcs Datuen fitxa Z8F0821PH020EC.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® XP® RAM tamaina 1K x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 8KB (8K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Pakete / kasua 20-DIP (0.300", 7.62mm) Beste izenak 269-3232
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA)
I / O kopurua 11 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH Datuen bihurgailuak A/D 2x10b