Z8F081APB020EG
ZilogZilog
Zilog
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F081APB020EG
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP
Fitxak: Z8F081APB020EG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Z8F081APB020EGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F081APB020EG fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50574 pcs Datuen fitxa Z8F081APB020EG.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® XP® RAM tamaina 1K x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 8KB (8K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm) Beste izenak 269-3797
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA)
I / O kopurua 6 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH Datuen bihurgailuak -