Z8F0431QJ020EG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F0431QJ020EG
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28QFN
Fitxak: 1.Z8F0431QJ020EG.pdf2.Z8F0431QJ020EG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
980 pcs
  • Mezua
Z8F0431QJ020EGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F0431QJ020EG fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79582 pcs Datuen fitxa 1.Z8F0431QJ020EG.pdf2.Z8F0431QJ020EG.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® RAM tamaina 256 x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 4KB (4K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Pakete / kasua 28-VQFN Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA) I / O kopurua 25
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH