Z8F022ASH020EC00TR
ZilogZilog
Zilog
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F022ASH020EC00TR
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Fitxak: Z8F022ASH020EC00TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1800 pcs
  • Mezua
Z8F022ASH020EC00TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F022ASH020EC00TR fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 57497 pcs Datuen fitxa Z8F022ASH020EC00TR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® XP® RAM tamaina 512 x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 2KB (2K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Beste izenak Z8F022ASH020EC00T
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA)
I / O kopurua 17 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria 64 x 8
Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH Datuen bihurgailuak A/D 7x10b