Z8F022AQB020EC
ZilogZilog
Z8F022AQB020EC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F022AQB020EC
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN
Fitxak: Z8F022AQB020EC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
616 pcs
  • Mezua
Z8F022AQB020ECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F022AQB020EC fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 58341 pcs Datuen fitxa Z8F022AQB020EC.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-QFN (5x6)
Abiadura 20MHz Series Encore!® XP®
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 8-VDFN Exposed Pad
Beste izenak 269-3662 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA) I / O kopurua 6
EEPROM neurria 64 x 8 Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 8-QFN (5x6)