Z8F021AQB020EG
ZilogZilog
Z8F021AQB020EG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F021AQB020EG
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN
Fitxak: 1.Z8F021AQB020EG.pdf2.Z8F021AQB020EG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
Z8F021AQB020EGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F021AQB020EG fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34844 pcs Datuen fitxa 1.Z8F021AQB020EG.pdf2.Z8F021AQB020EG.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-QFN (5x6)
Abiadura 20MHz Series Encore!® XP®
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 8-VDFN Exposed Pad
Beste izenak 269-3767 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA) I / O kopurua 6
EEPROM neurria 64 x 8 Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 8-QFN (5x6)