Z8F011APJ020EG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F011APJ020EG
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28DIP
Fitxak: Z8F011APJ020EG.pdf
  • Mezua
Z8F011APJ020EGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F011APJ020EG fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2990 pcs Datuen fitxa Z8F011APJ020EG.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Pakete / kasua 28-DIP (0.600", 15.24mm) Beste izenak 269-4008
Z8F011APJ020EG-ND
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA)
I / O kopurua 25 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 16 x 8
Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH Datuen bihurgailuak -