Z88C0020VSC00TR
ZilogZilog
Z88C0020VSC00TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z88C0020VSC00TR
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT ROMLESS 68PLCC
Fitxak: Z88C0020VSC00TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Z88C0020VSC00TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z88C0020VSC00TR fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 3533 pcs Datuen fitxa Z88C0020VSC00TR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Abiadura 20MHz
Series Z8® Super8 RAM tamaina 128K x 8
Programaren memoria mota ROMless Programaren Memoria Tamaina -
periferikoak DMA Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 68-LCC (J-Lead) Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) I / O kopurua 32
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza Z8 Z8® Super8 Microcontroller IC 8-Bit 20MHz ROMless