Z84C0020FEC00TR
ZilogZilog
Z84C0020FEC00TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z84C0020FEC00TR
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MPU Z80 20MHZ 44QFP
Fitxak: 1.Z84C0020FEC00TR.pdf2.Z84C0020FEC00TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Z84C0020FEC00TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z84C0020FEC00TR fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MPU Z80 20MHZ 44QFP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5501 pcs Datuen fitxa 1.Z84C0020FEC00TR.pdf2.Z84C0020FEC00TR.pdf
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 44-QFP Abiadura 20MHz
Series Z80 Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 44-LQFP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 8-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza Z80 Microprocessor IC Z80 1 Core, 8-Bit 20MHz 44-QFP
Core Prozesadorea Z80 Co-prozesadoreak / DSP -
Oinarriaren zati kopurua Z84C00 Interfaze gehigarriak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
Z84C0020FEC
Z84C0020FEC
fabrikatzaileak: Zilog
deskribapena: IC MPU Z80 20MHZ 44QFP